Дніпропетровська філія «Газмережі» пояснює, як переоформити особовий рахунок на нового власника

Дата: 06.02.2024 14:46

Якщо мешканець Дніпропетровщини став новим власником житла у регіоні, у такому випадку йому необхідно переоформити на себе особовий рахунок Оператора ГРМ. Це персональний номер, за яким зберігається інформація про споживача. Особовий рахунок клієнтів Дніпропетровської філії «Газмережі» є 10-значним і починається з цифр 0320.

Для переоформлення особового рахунку необхідно звернутися до найближчого центру обслуговування клієнтів в області. Перед візитом варто підготувати оригінали та копії таких документів:

-Паспорт або ID-картку.
-Ідентифікаційний номер.
-Документ, що підтверджує право власності на оселю або користування ним: Договір купівлі-продажу/дарування/оренди/відчуження.
-Технічний паспорт на домоволодіння або будинкову книгу.
-Довідку про склад сім’ї, якщо в оселі відсутній газовий лічильник.

Важливо! За кожною поштовою адресою закріплюється один особовий рахунок.
Якщо у помешканні є декілька співвласників, потрібно мати від них письмову згоду на переоформлення особового рахунку саме на вас.

Для детальної консультації звертайтеся до центрів обслуговування клієнтів на Дніпропетровщині або у разі виникнення запитань, телефонуйте до контакт-центру за номерами:
066-300-2-888 (Vodafone);
098-300-2-888 (Kyivstar);
093-300-2-888 (Lifecell);
057-708-01-87 (Укртелеком);
056-747-36-35 (Укртелеком).

Для швидкої консультації необхідно натиснути цифру «8», дочекатися з’єднання з оператором ГК «Нафтогаз України» та попросити з’єднати зі спеціалістом Дніпропетровської філії «Газмережі».

Професійній підхід клієнтам газорозподільної компанії області гарантований!

Офіційні сторінки Дніпропетровської філії «Газмережі» у соціальних мережах:

Фейсбук - https://www.facebook.com/dnp.naftogaz
Телеграм - https://t.me/dnpgazmerezhi