Увага: курс Народний FPV відтепер на Prometheus!

Дата: 08.02.2024 09:00

Те, що ви просили, те, чого ви чекали — базові матеріали по збірці 7-дюймового FPV-дрона тепер будуть доступні на нашій улюбленій освітній платформі Prometheus!

📣 Оскільки навчальні матеріали по збірці цивільних FPV-дронів - не є секретною чи сенситивною інформацією, ми вирішили опублікувати більшу частину нашого курсу у відкритий доступ. Це дозволить оптимізувати навчальний процес та зробити його зручнішим.

💥💥💥 Тепер для ознайомлення з основними матеріалами Народного FPV не потрібно буде чекати у черзі на реєстрацію!

Зареєструватися для проходження курсу на платформі Prometheus ви можете просто зараз, це питання кількох хвилин. Доступ до матеріалів відкриється усім охочим вже у цю п’ятницю — 2 лютого. Посилання у коментарях👇🏻

❗Разом з тим, для долучення до поглибленої програми, спілкування у спільноті Discord та передачі техніки на тестування, учасникам однаково доведеться проходити окрему реєстрацію та безпекову перевірку. Детальніше про це вже у програмі курсу!

⚠️ Увага: якщо ви заповнювали анкету на курс раніше, у попередньому форматі, то робити це повторно для долучення до спільноти не потрібно! Ваша заявка буде верифікована і ви отримаєте запрошення долучитися до спільноти у Discord протягом 2 тижнів. Слідкуйте та перевіряйте папки Спам та Реклама!

Успіхів усім у навчанні! Працюємо на Перемогу разом!

@followers

Над створенням курсу працювали команди проєкту Victory Drones та виробника дронів Vyriy Drone.