Розпочато реєстрація учасників дорослого населення культурно-спортивного заходу «Діємо для здоров’я! Діємо для життя!» приуроченого пам’яті Миколи Хнюкала 2024 року.

Дата: 16.02.2024 14:18

Своєю ініціативою ми згадуємо колишнього голову, Хнюкала Миколу Вікторовича та розвиваємо громадське здоров’я, профілактуємо неінфекційні захворювання та підтримуємо ментальне здоров’я жителів Покровської громади.
Звертаємо увагу депутатського корпусу Покровської сільської ради Нікопольського району на необхідність створення простору для наших жителів та Захисників України, а саме, облаштування кімнати ментального здоров’я у Олексіївському сільському будинку культури Покровської сільської ради, що має стати продовженням мікропроєкту «Кімната психічного здоров’я Покровської амбулаторії» україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я».
За результатами анкетування буде розроблено Програму заходу та розміщено на офіційному сайті Покровської сільської ради: https://pokrovska-gromada.gov.ua/
Захід відбудеться протягом 21 дня з 21 квітня по 09 травня 2024 року. Фіналом заходу плануємо Фестиваль в останню неділю травня 2024 року.
Координатором цьогорічного заходу є директор Покровської СДЮСШ Чернишов Володимир Ілліч, тел.0502869974.
З різних запитань щодо проведення заходу пропонуємо контактувати з Інною Шестак, начальником відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення Покровської сільської ради, тел.0957978313.
Пропонуємо заповнити анкету у термін до 21 лютого 2024 року.

Заповнити анкету учасника можна за посиланням:  https://forms.gle/WUuMipDvYygku2Jy7