Служба ЕХЗ Дніпропетровської філії «Газмережі» планує провести 18,7 тис. робіт у 2024 році

Дата: 28.02.2024 15:26

Спеціалісти усіх служб Дніпропетровської філії «Газмережі» працюють у посиленому режимі, аби споживачі газу області були впевненими на 100% у власній безпеці.

Так, сталеві підземні газопроводи безпечно експлуатуються завдяки надважливій складовій – електрохімзахисту (ЕХЗ) від корозії, роботу якого забезпечують станції катодного захисту.

Від цього напрямку роботи залежить цілісність газопроводів протягом усього терміну їх експлуатації. Завдяки зусиллям працівників служби електрохімзахисту усуваються корозійні пошкодження і витоки газу через них.

Ефективність роботи установок ЕХЗ постійно перевіряється в контрольних (опорних) точках, виконуються технічні огляди, поточні ремонти та інші роботи. Тож протягом 2024 року служба ЕХЗ Дніпропетровської філії «Газмережі» планує провести:

- 8,7 тис. технічних оглядів та обслуговувань установок електрохімзахисту газопроводів для запобігання корозії;
- 7,5 тис. перевірок ефективності роботи цього обладнання;
- 2,5 тис. планових та поточних ремонтів установок ЕХЗ підземних сталевих газопроводів.

Газорозподільна компанія області вдячна відповідальним споживачам, які вчасно сплачують за послуги доставки блакитного палива. Завдяки цим коштам Дніпропетровська філія «Газмережі» має змогу проводити всі необхідні роботи, які дозволяють забезпечувати стабільний та безперебійний розподіл газу.

Газовики Дніпропетровщини дбають про комфорт споживачів 24/7!

Офіційні сторінки Дніпропетровської філії «Газмережі» у соціальних мережах:

Фейсбук - https://www.facebook.com/dnp.naftogaz

Телеграм - https://t.me/dnpgazmerezhi