І знову болюча втрата...

Дата: 29.02.2024 15:05

Відданий військовій присязі на вірність України, мужньо виконуючи військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність поблизу н.п. Очеретине Покровського району Донецької області, 26.02.2024 року загинув вірний син України, мужній та безстрашний стрілець, гранатометник механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону військової частини А4741, старший солдат СЕВОСТ’ЯНОВ Геннадій Віталійович, 28.05.1996 року народження.

Геннадій народився у м. Дніпрорудне Запорізької обл.

Із 2016 до 2019 роки брав участь в антитерористичній операції у складі оперативно - тактичного угрупування морської піхоти "Маріуполь ". Після закінчення служби працював на НЗФ електрогазозварювальником.

Із 2018 року фактично проживав у селі Приміському.

20 січня 2023 року був призваний до лав ЗСУ та служив у військовій частині А4741 у складі 23 ОМБр, стрільцем ПЗРК.

26.02.2024 р. загинув під час виконання бойового завдання.

Виконавчий комітет, депутатський корпус, Приміський старостат та жителі села висловлюють щирі співчуття рідним і близьким воїна.