Відбулося чергове засідання 45 сесії восьмого скликання

Дата: 24.04.2024 17:12

24 квітня 2024 року під головуванням в.о. голови Покровської сільської ради Валентини МОСТИКИ відбулося чергове засідання 45 сесії восьмого скликання.

У роботі сесії взяли участь 15 депутатів, старости, керівники підприємств, засновником яких є сільська рада та  керівники структурних підрозділів сільської ради.

Всього на пленарному засіданні сільської ради було розглянуто 16 питань. Усі питання порядку денного сесії попередньо розглядалися на спільному засіданні постійних комісій сільської ради.

Депутати розглянули ряд важливих питань:

-  Про внесення змін до рішення сільської ради від 13 грудня 2023 року № 2426-40/VІІІ «Про бюджет Покровської сільської територіальної громади на 2024 рік»

Про перейменування назв вулиць у селі Олексіївка Покровської сільської ради

Про схвалення проекту договору про співробітництво Покровської, Першотравневської та Червоногригорівської територіальних громад Нікопольського району Дніпропетровської області

Та низку земельних питань, по кожному з яких  були прийняті відповідні  рішення.

Також у ході сесії було доведено до відома депутатів про створення депутатської групи "Справедливість громади" з трьох депутатів, яких очолив Петро ГРИЩЕНКО. Метою об'єднання є сприяння у вирішенні нагальних проблемних питань, що стосуються мешканців громади, а саме с. Олексіївка

Депутати працювали відповідально, конструктивно та злагоджено.

Працюємо далі на благо нашої громади!

Разом! Об’єднано!