І знову сумна звістка з фронту...

Дата: 06.06.2024 08:29

Загинув захисник нашої громади Донець Микола Миколайович, 09.07.1970 р.н.,старший солдат, стрілець 1-го стрілецького відділення 2-го стрілецького взводу 2-ї стрілецької роти 1-го стрілецького батальону військової частини 3036 Центрального оперативно-територіального об'єднання Націоналної гвардії України, який 30.05.2024р. близько 07:25 виконуючи бойові завдання з відсічі і стримування збройної агресії російської федерації в районі н.п. Урожайне Донецької області, в результаті штурмових дій противника загинув у бою, вірний Військовій присязі, захищаючи нашу Батьківщину.

Микола народився у с.Приміське (Менжинське), навчався у Менжинській середній школі, закінчив Капулівське ПТУ 83 по спеціальності тракторист. В останній час працював охоронцем у ТОВ "ГРАД-К".

До війська пішов добровольцем 1 березня 2022 року.

Прощання відбудеться 06.06.2024 об 11.00 за домашньою адресою.

Висловлюємо наші щирі співчуття рідним та близьким воїна.

Скринька для матеріальної допомоги родині загиблого знаходиться у будинку культури села Приміське.

Крім того, кошти можна переказати на картку дружини Олени:

Вічна та світла пам'ять герою!