Гуманітарна місія "Проліска" завжди там, де потрібна допомога!

Дата: 25.07.2024 16:28

За останні тижні значно посилились обстріли нашої громади.

Багатостраждальні мешканці, які спочатку війни лишилися без води а тепер іще потерпають від терору з боку російських агресорів, котрі ведуть підлу та підступну війну проти мирного населення.

Люди щоденно страждають від серії обстрілів ворожої важкої артилерії та дронів-камікадзе й FPV дронів. Ворог руйнує лінії електропередач, автівки, будинки та лишає після себе випалену землю в екосистемах громади.

Днями мирні люди знову не відчували спокійного життя та тиші. 10 приватних будинків зазнали пошкоджень у вигляді вибитих вікон, зрешечених дахів та потрощених фасадів.

Працівники команди Проліска - Дніпро відразу вирушають до мешканців будинків, які постраждали, з метою надання гуманітарної допомоги від UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні.

Загалом за декілька днів була надана допомога у вигляді 10 будівельних наборів для екстреного ремонту житла, непродовольчі товари першої необхідності у вигляді матраців, ковдри та ліхтариків.

Команда Проліска - Дніпро також допомогла забити та полагодити дах виданими будівельними матеріалами.

Від усього серця хочемо висловити глибоку та щиру вдячність усій команді Проліска - Дніпро, які протягнули нам руку допомоги у ремонті пошкодженого майна.

Ваша самовіддана праця, щедрість та щирість дають нам надію на краще майбутнє, віру в те, що ми не самотні, і що разом ми обов'язково подолаємо всі труднощі.

Гуманітарна місія "Проліска" завжди там, де потрібна допомога!

Надання допомоги триває.