10 та 11 серпня в с. Приміське, Покровської сільської ради працювала українсько–ізраїльська місія медичних волонтерів - FRIDA Ukraine

Дата: 12.08.2024 17:20

У серці війни, де лунають постріли та вибухи, де страх і біль стали повсякденністю, з’являються справжні ангели-охоронці – лікарі-волонтери. Вони, незважаючи на небезпеку, вирушають у зони бойових дій, щоб надати медичну допомогу тим, хто її найбільше потребує.

Лікарі-волонтери – це люди з великими серцями та міцним духом. Їх об’єднує бажання зберегти життя, полегшити страждання і надати підтримку тим, хто постраждав від війни.

Мотивація у кожного волонтера своя. Хтось відчуває моральний обов’язок допомогти своїм співвітчизникам, хтось бажає зробити світ кращим, а хтось просто не може залишатися осторонь чужого горя. Але всіх їх об’єднує одне – бажання служити людям.

Робота лікарів-волонтерів у зоні бойових дій пов’язана з величезними ризиками. Вони працюють в умовах постійної небезпеки, часто під обстрілами, з обмеженими ресурсами та відсутністю необхідного обладнання.

10 та 11 серпня на території Покровської сільської ради працювала українсько–ізраїльська місія медичних волонтерів - FRIDA Ukraine, що спрямована на допомогу цивільному населенню. Лікарі-волонтери забезпечують українців, що постраждали внаслідок бойових дій, високоякісною медициною.

Від імені жителів Покровської сільської ради висловлюємо глибоку вдячність групі лікарів-волонтерів за проведене обстеження населення.

А саме:

Михайлюк Катерина Вячеславівна - мпедіатр/капітан
Бакшеєв Сергій Миколайович - гінеколог
Белько Олена Михайлівна - акушерка
Фесюк Юрій Олегович - водій/охорона
Демянчук Маргарита Ігорівна - стоматолог
Мацієвський Антон Сергійович - стоматолог
Лєснік Марина Петрівна - невролог
Равлюк Оксана Павлівна - кардіолог
Черняк Павло Сергійович - отропед-травматолог
Примак Анастасія Миколаївна - фармацевт
Лук`яниця Наталія Миколаївна - ендокринолог
Грищенко Роман Вадимович - дерматолог
Дунаєва Мілана Валеріївна - офтальмолог
Пересипкіна Ольга Олегівна - терапевт
Сідельнікова Дар'я Євгеніївна - УЗД
Доля Дмитро Володимирович - хірург
Коваль Анастасія Миколаїна -  отоларинголог

Ваша безкоштовна медична допомога стала справжнім порятунком для багатьох людей.

Ваша робота – це яскравий приклад гуманізму та професіоналізму. Дякуємо!

Дякуємо працівникам Покровської сільської ради, КНП "ПЦПМСД" ПСР, Приміського ліцею ПСР за організацію проведення медичних обстежень, та благодійникам за продуктову та фінансову підтримку - СФГ Скорук М.А., ФГ Брайко В.В., ФГ Хнюкало, ФОП Замана О.М.