Мінекономіки проводить опитування серед роботодавців

Дата: 13.08.2024 10:41

Співпраця бізнесу з центрами профтехосвіти Державної служби зайнятості у підготовці фахівців: Мінекономіки проводить опитування серед роботодавців

Запрошуємо роботодавців пройти опитування щодо співпраці з центрами профтехосвіти (ЦПТО) Державної служби зайнятості у підготовці фахівців на запит бізнесу.

Мета опитування – визначити потреби підприємств у працівниках певних професій та необхідних роботодавцям навичок фахівців задля підвищення ефективності їх підготовки в центрах профтехосвіти ДСЗ, а також оцінити співпрацю бізнесу з ЦПТО та центрами зайнятості.

Просимо пройти опитування за посиланням. Це займе не більше 10 хвилин.

Результати опитування будуть використані при підготовці рішень для вдосконалення роботи ЦПТО ДСЗ та посилення спроможності центрів зайнятості.