Дніпропетровська філія «Газмережі» зібрала майже півтонни кришечок у рамках екоакції «Кришечки збери – ЗСУ допоможи»

Дата: 13.08.2024 15:05

Дніпропетровська філія «Газмережі», як підприємство критичної інфраструктури, стежить не лише за стабільним та безпечним розподілом газу своїм клієнтам, а й прагне мінімізувати негативний вплив від діяльності на довкілля та сприяти збереженню навколишнього середовища. У квітні газорозподільна компанія області вперше ініціювала екоакцію «Кришечки збери – ЗСУ допоможи», яка тривала до липня. Протягом цього часу усі свідомі та небайдужі мешканці області могли взяти участь в акції та принести кришечки у найближчий Центр обслуговування клієнтів на Дніпропетровщині.

За три місяці Дніпропетровська філія «Газмережі», разом із працівниками філії, клієнтами компанії та школярами кількох шкіл області, зібрали 405 кг пластикових кришечок і виручили з них 4860 грн. Цією акцією газорозподільна компанія області зробила дві гарні справи одночасно: сприяла збереженню довкілля, відправивши кришечки на переробку, та підтримала захисників України.

Крім того, до збору коштів на допомогу ЗСУ долучились працівники філії, які зробили свій грошовий донат, а також об’єднана профспілкова організація Дніпропетровської філії «Газмережі», яка допомогла закрити збір.

Усі кошти, а це 15 100 грн, було спрямовано на ремонт автомобіля для підрозділу нашого мобілізованого колеги, який зараз виконує бойові завдання на Херсонському напрямку.

Такими простими діями Дніпропетровська філія «Газмережі» показала, що навіть зі вторинної сировини можна отримати кошти і підтримати військових. Це під силу кожному – як дорослим, так і дітям у повсякденному житті, збираючи кришечки, папір чи пляшки для їх подальшої переробки.

Дніпропетровська філія «Газмережі» щиро дякує всім, хто підтримав екоакцію та збір коштів на допомогу ЗСУ!

Дніпропетровської філії

ТОВ «Газорозподільні мережі України»

email: press.dnp@grmu.com.ua

тел. контакт-центру для споживачів:
▪066-300-2-888 (Vodafone);

▪098-300-2-888 (Kyivstar);